| DeeDee_4511 a întrebat:

Care credeti ca a fost cea mai "importanta" greseala in relatia cu persoana iubita?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ca iubeam fara sa fiu iubita!

| Razvan a răspuns:

Faptul ca nu i-am zis ce am simtitwinking

| BlancaFantasma a răspuns:

Idem I`m perfect(a)! iubeam fara sa fiu iubitasad credeam orice cuvant spunea el.si degeabasad

| Ирина19 a răspuns:

Ca am fost prea timida si nu i-am acordat mare atentie, prea indiferenta am fost si nu. i aratam ce simt, cand mi.am dat seama de ceea ce fac, era prea tirziu sad

| Mao a răspuns:

Sinceritatea. Daca avea probleme, nu-mi zicea, astepta ca eu sa imi dau seama singura. Nu-mi dadea indicii si nimic. A asteptat atat de mult incat se plictisise la un moment dat, si a gasit scuza pentru o despartire. "Nu e ceea ce cautam."

| DeEeA_2049 a răspuns:

Eu cred ca cea mai mare greseala intr-o relatie e sa nu iti dai seama cat de norocos esti sa ai alaturi persoana pe care o doresti.

| Rio4cwalk a răspuns:

Am umblat prin anturaje de astea de emo, si nu am mai vorbit cu nimeni vreo 3 zile, inclusiv cu ea si s-a suparat pe mine straight face

| Șttefania a răspuns:

Ca l-am lasat sa plecesad

| tpufpe a răspuns:

Ca l-am iubit cea mai mare greseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma pupi in cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca i-am zis sa ne despartim de geloasa, dupa aceea am stat 2 zile despartiti iar a 3-a zii i-am zis sa se gandeasca daca vrea sa ne impacam. ziua urmatoare urma sa-mi dea raspunsul si stiam sigur ca e "da"pentru ca tot timpul cand a zis "bine o sa ma gandesc"raspunsul a fost pozitiv insa mi-a zis la nervi "Fata"si eu i-am zis ce p... vorbesti cu mine cu fata si de atunci e cu alta...straight face

| ilookayou a răspuns:

Ca l-am inselat. la o petrecere, am baut prea mult si m-am pus pe gresie.si fara sa-mi dau seama m-am lins un timp cu unu. si iubitul meu a aflat. dar dupa o luna ne-am impacat. mi-am dat seama imediat de greseala mea si am facut tot ce am putut sa ma ierte si sa fie ca inainte