| Catalion a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun site cu matrimoniale din Romania?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai incredere in asa ceva? eu nu as avea.

| Ađrian90 a răspuns:

Bă, probabil că viaţa reală este cel mai bun site de matrimoniale. Şi are cea mai bună grafică(dacă ştii cum zic)

| Catalion explică (pentru Ađrian90):

Nu am avut niciodata un anturaj cu prieteni adevarati prin intermediul carora poti cunoaste vreo fata. Pana la urma, nu te poti duce catre o necunoscuta si sa o inviti in oras, fara sa stii cum o cheama, cati ani are.

| Ađrian90 a răspuns (pentru Catalion):

Bă, decât să stai în faţa PC-ului şi să vorbeşti cu o fată pe net, mai bine mergi afară şi-ţi cauţi prieteni, anturaje, care să te întărească şi să cunoşti fete noi, grupuri de prieteni noi. Be social.

| Catalion explică (pentru Ađrian90):

Cum sa-mi caut prieteni, anturaje? In zona mea nu e nimeni de seama cu mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Zamfira2sweet a răspuns:

Http://zemania.com/ are cateva optiuni chiar tari plus jocuri si alte chestii interesante. Totul e gratis, nu ai nici o limitare

| nichy2012 a răspuns:

Pisici.com

| ItsTurbii a răspuns:

Publi24

| pansela a răspuns:

Cauti un site matrimonial gratuit sau unul cu plata?

Pe cele gratuite sunt foarte multe profile false, iar pe cele cu plata, serviciile sunt cam scumpe, exemplu www.matrimo.com

Cel mai bine mergi la biserica, la teatru, etc... daca doresti sa gasesti o persoana serioasa pentru tine. Daca ai trecut de 30 si esti tot singur, atunci da, s-ar putea sa-ti fie util un site de matrimoniale.