| tonyc7 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai sigure indicii/semne din partea unei femei casatorite pentru un cu totul alt barbat (pe care se presupune ca il place mult in secret)?

4 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Adica semne ale infidelitatii?
Partenerul infidel are nevoie de mai mult timp doar pentru el.
Partenerul infidel devine mai interesat de aspectul fizic decât până acum.
Prietenii lui/ei din anturaj te ocolesc.
Cadouri și romantism care traduc sentimentul de vină.
Iti ascunde anumite lucruri si te minte cu privire la locul in care se afla.
https://www.sfatulmedicului.ro/......gestive_65

| tonyc7 explică (pentru Werrich):

Nu ai inteles! Indicii / semne date de acea femeie casatorita barbatului pe care il place mult (altul decat sotul ei).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe sa se plângă în legătură cu soțul ei.
Flirtează foarte mult tine. Nu cred că e nevoie de semne, îți dai seama când o femeie căsătorită te place.
De obicei cele căsătorite îți spun din start că sunt căsătorite fara sa te dai la ele, dar indirect și subtil că sunt interesate.
Ca sa pricepi tu. Și dacă nu ai nici o problema că au un bărbat acasă. De obicei o fac ca daca se întâmplă ceva intre voi doi, sa nu se simtă atât de vinovate pentru infidelitate care o fac. Sa se simtă de partca tu numai tu le-ai sedus și ești un bărbat nesimțit. O femeie niciodată nu o sa fie responsabila pentru acțiunile care le face. Mai ales înșelatul.

| tonyc7 explică:

Indicii / semne aratate acelui barbat pe care ea il place (altul decat sotul ei).