| mitu86 a întrebat:

Care din fete se combina la o partida de sex in lift?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Ne vedem in liftkiss

6 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Am impresia ca iubesti sexul...laughing, ori nu te satisface prietena ori nu ai.

| valy a răspuns:

Treaba este ca nu orice fata normala se combina la din astea...
Ori trebuie sa gasesti una care sa fie inebunita dupa tine. ori una nebuna din fire. ori sa inchiriezi una pe bani ca aia o face si intr-o cutie de chibrit daca aveti locwinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ai iesit la agatat pe TPU?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate întrebările tale sunt legate de sex! Impresionant.
Pa, pa.

| DidiAna_7791 a răspuns:

Buna frumuselule.ma gandeam ca poate vrei o reltie cu o tipa din bucuresti...lasami idul tau si mai vorrbim te pup

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moriiiiiiiiiii. x(
La reventinde-o!