| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai ciudat compliment care l'ati primit?

Răspuns Câştigător
| Xulescu_6752 a răspuns:

Esti atat de bun, incat imi vine sa te linglaughing

11 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Diminetile, cand sunt somnoroasa de nu stiu de mine, nervoasa si n'am chef de nimic. el imi spune ca sunt cea mai frumoasa din lume

| moonY a răspuns:

O declaratie ciudata:
ne despartisem iar el era in italia, acum cativa ani.in perioada in care murise papa.mesajul suna cam asa:
"italia e in doliu.toti plang ca a murit papa, eu plang de dorul tau"

| zuzuliana a răspuns:

Bizzare... ce ai vb u cu ala la tel big grin de a zis ca ai vocea ca alea de la 8989...saracu baiat poate tea suna mai des...gandindu-se ca vb cu una de la 8989 si nu va mai consuma 1 eur pe min...ci va putea vb mai ieftin cu u...hee hee

| jani a răspuns:

Sotul meu m-a facut...holbata...am ochii mari! ...prea mari!

| maryana5 a răspuns:

"woahh te urasc cand ma faci sa-ti zic te urasc!" replica asta nici acum nu am inteleso thinking

| Ys a răspuns:

Ca esti frumoasa ca un copakhee heelaughing

| Beeline a răspuns:

Ai chelie avansata! Sigur esti un IT-ist bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si incep eulaughing)
Vorbeam la telefon cu un baiat.Imi auzea vocea pentru prima data. Dupa ce am inchis am primit un mesaj: Ai vocea atat de dulce ca zici ca lucrezi la 8989(hot line)...rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@zuzuliana n'am vorbit nimic iesit din comunlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la un prost crescut, ce faci bai pisorcosule te mai pisi in pat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un neamt, dupa un seminar international in care evident ca nu am stat linistit, mi-a zis -
esti nebun, in sensul pozitiv, of course.