| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Care e cel mai frumos cadou pe care l-ati primit de la prs iubita? (in afara de dragostea eilaughinglaughinglaughing)

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, nu prea am primit cadouri multe si foarte valoroase ca suma, insa pentru. mine gestul conteaza si au valoare sentimentala foarte mare...pai,am primit un lantisor de argint, un ceas superbhappy, in plus o seara speciala pregatita de el, cu lumanari parfumate, vin rosu, muzica lenta de dragoste, ciocolata, etc...happy. Apoi mi-a mai facut cadou o pereche de cercei si inca un lantisor foarte frumosihappy. Si asa nu prea suntem cu cadourile, adica numai la ocazii mai speciale, dar mereu cand am avut nevoie de ceva mi-a oferit ajutoru lui si mereu mai imi facea mici atentii pe care nu le-am neglijat.
Fie ca primesc o floare sau un diamant, mi-e totuna, atata timp cat e de la persoana iubita poate fi orice, pentru. mine conteaza ca s-a gandit la mine si ca insemn ceva pentru. el.
Pana la urma relatia nu sta in lucrurile materiale, cadourile sunt frumoase dar sunt si alte lucruri care conteaza mult mai multwinking.

9 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Cererea in casatoriebig grin

| hehehe a răspuns:

Nu spun din proprie experienta. o prietena de-a mea, i'a cumparat iubitului ei o verigheta, si ea si'a cumparat una la fel. si acum amandoi le poarta. desi, amandoi sunt minori. thinking parca laughing ma rog. tipa sigur e.

Si ideea e ca mi s-a parut super draguta ideea:d.

mitsu.

| StropiDeDor a răspuns:

Trandafirul alb de la prima intalnire.desi nu ma cunostea, era floarea mea preferata!

| MindExplode a răspuns:

Cel mai frumos cadou a fost o pisicuta pe care o cresc si acum...

| lor3danna a răspuns:

Cel mai mult conteaza ca este de la el...

litera cu care incepe numele lui din de aur galben si cu un ingeras pe ea din aur alb si eu lui la fel doar ca e literea numelui meu...:*

si altele mai minore dar care sun fff importante pentru mine si le tin pe birou...:*

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Buna. Nici eu nu prea am primit cadouri, mie cel mai mult imi plac cadourile care nu se pot cumpara, imprumuta etc. dragostea onestitatea etc. dar oamenii mai aduc cadouri ca sa nu vina cu mana goalalaughing.

| zuzulover a răspuns:

Tot timpul iubitul meu ma intreba daca vreau sa fiu sotia lui si bineinteles raspunsul era de fiecare data dabig grin si...de ziua mea, a venit la mine(stau in chirie, eram numai noi 2 in apartamenttongue) si cand s-a facut ora 12 si era practic ziua mea m-a trezit si mi-a dat cel mai frumos cadou, un certificat de casatorie, cu un mesaj scris pe verso in care-mi declara iubire vesnicabig grin apoi de ziua lui eu am cumparat verighete, pentru aman2.si acum, dupa aproape 3 ani de relatie suntem realmente ca si casatoriti.

| alinutssa_7292 a răspuns:

Imi e de ajuns sa ma respecte si sa nu ma mintawinking nu doresc cadouri scumpe sau chesti sofisticate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai in Romania putea se putea pune o intrebare tampita ca asta.