| RebecaRahelaAbigail a întrebat:

Care e cel mai romantic film sau serial pe care l-ati vazut vreodata? nu ma refer neaparat la parti de alea cu scene ..ci la de alea la care sa te gandesti mult timp dupa ce le vezi?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Titanic
Gossip girl

| corbulalbrosu a răspuns:

Un film absolut minunat despre dragoste, drama, familie. Durata 460 minute. Pasarea spin (The Thorn Birds) cu Rachel Ward si Richard Chamberlain https://hdfilmeonline.ro/pasarea-spin-1983/ ..Vizionare placuta!

| SG1995 a răspuns:

Nu sunt eu prea cu genul romance, dar am citit acum ceva timp o carte foarte interesantă ca atare ți-o recomand.
Cartea este scris de Florence L. Barclay și se numește Mătăniile. Acțiunea are loc în Anglia victoriană. Succes!

| WaterDrop a răspuns:

American Pie. Este o scena care implica mancare si te satisface pe ambele planuri, vorba aceea "si cu dansa intr-insa, si cu sufletu-n rai"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Passengers

| KinderBeeeib a răspuns:

Me before you
If I stay
The last song
The notebook
Trei metri deasupra cerului
LOL
A walk to remember

| LoredanaS19 a răspuns:

Endess Love
Dear John
Fifty Shades Darker
O scrisoare către Julieta
Beastly
Sunt mult mai multe, ti le voi trimite in mesaj dar te asigur ca toate sunt foarte frumoase cu nişte povesti de dragoste uimitoare :*

| Mistery3Teodora a răspuns:

Seriale: Grey's anatomy; Merlin; Cautatorul
Filme: Titanic, Jurnalul,O iubire de neuitat,Sub aceeasi stea,Aminteste-ti de mine,Frumusica, P.S. Te iubesc, Me before you, The age of Adaline, One day.

| perezlucia33 a răspuns:

50 sombras más oscuras de grey (iubire + scene fierbinți)

| Denideeioana a răspuns:

Film:,,Trei metri deasupra cerulul" 1 si 2