| Ninjaszzs1 a întrebat:

Care e diferenta daca i-o tragi in fața, sau in spate? Daca ejaculezi cand i-o trag in fața, ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| StGaLLa a răspuns:

Ovarele sunt in fata la "puta" nu in c*r sperma nusi gaseste traseu din c*r in ovare adica pe bune nu crede comentariile alora 2 happy. Ai drumu in spate eventual ai curge pe neasteptate sau se caca si ai trece laughing

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru StGaLLa):

Poate se referea ca el sta in spatele ei cand i-o baga in ***.

3 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Atat timp cat ejaculezi inauntrul ei, poti sa o penetrezi si din lateral, ca tot ramane insarcinata happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramane insarcinata in ambele situatii...
Orgasmul poate fi la fel de intens in ambele situatii.