| RAY a întrebat:

Care e diferenta intre un baiat care da mesaje la fete si intre un obsedat sexual? sau daca vorbesti cu mai multe esti obsedat?

10 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Nu vad legatura dintre un mesaj si faptul ca o persoana e obsedata, daca cineva iti trimite mesaje asta automat inseamna ca aceea persoana e obsedata? Lamureste-ma happy

| RAY explică (pentru lplostonyou):

Nici eu nu stiu, asa mi s-a spus ca daca vb cu o fata sunt obsedat sexual

| OMFGConrad a răspuns (pentru RAY):

Inseamna ca ai probleme grave...

| RAY explică (pentru OMFGConrad):

Aloooooooo nu team jignit

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Il citez pe utilizatorul Krakilla care a spus un mare adevar: diferenta intre un obsedat si un baiat care trimite mesaje consta in aspectul lui fizic, daca baiatul e frumos poate sa o asalteze pe fata cu cate mesaje vrea el, fata se va bucura, dar in cazul unui urat este suficient sa ii trimita un mesaj cu buna si e considerat obsedat sexual

| OMFGConrad a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si daca ai fost abordat tu (ca baiat) de o tipa, ce se cheama?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru OMFGConrad):

Disperata

| oprescudorin11 a răspuns:

Daca vorbesti cu o fata si nu te respinge dar nici nu raspunde 'de complezenta'(din politete)in mod repetat, atunci nu esti obsedat.
Acum ce vrei, sa nu mai raspunzi frumos si altor fete? Cazi in cealalta varianta, de misogin. Oricum, am auzit ca e mare pacat sa refuzi o fata sau mai multe, cate te vor vrea.A nu refuza nu inseamna 'a fi obsedat'. A le refuza pe toate in folosul celeia pe care o iubesti sincer, este totusi un pacat, dar mai inseamna ca esti fidel si fizic, caci toti le iubim pe toate (asta ar fi normalitatea -dupa mine), dar una singura e pe primul loc, macar pentru acei 3 ani din statistici.

| Anonimuserr a răspuns:

Obsedat sexual este cel care este obsedat de sex.
E o mare diferență. Una este să dai mesaje la fete că ții la ele sau să vorbești cu ele și asta este te regulezi și să ai un limbaj licențios.

| Jean09 a răspuns:

Baiat care dă mesaj la fete=vrea sa le acorde atentie, vrea sa le aibe pe toate, are o atractie fata de ele etc.
Obsedat sexual=vrea doar sex de la ele. Ii dă la nănău si o lasa.