| aVicii a întrebat:

Care e mai frumos...[pentru fete]
1 sau 2

1-
http://www.google.ro/......tp?/search

23 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Nici unul primul e urat si al doilea tocilar!

| aVicii explică (pentru iubesc):

Se vede ce caracter de rahat ai straight face

| iubesc a răspuns (pentru aVicii):

Iar eu nu te-am jignit

| fuzzer a răspuns:

1. Hitler.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Sincer nici 1 nici 2. Mi se par urati amandoi. 1 pare fatalau, prea fitos. Iar 2 are mutra de vacar. laughing laughing

| aVicii explică (pentru ScapaMaDeEa):

Ia sa vad pe baiatul pe care il placi tu, abia astept sa- vad carcasa laughing

| iubesc a răspuns (pentru aVicii):

Imi plac provocarile sa stii...

| Dlkee a răspuns:

Clar 1!

| aVicii explică (pentru Dlkee):

De ce 2 nu>?

| Dlkee a răspuns (pentru aVicii):

E prea copilaros, prea Harry Potter big grin

| comsacodrut a răspuns:

As zice 1

| 1234abcd a răspuns:

2 pare un pic mai nu stiu thinking mai matur, mai stilat 1 e asa mai adolescentin, mai dezordonat mai...

| JasminNoir a răspuns:

Am senzatia aceea ciudata cum ca tu ai fi 2. Nu ma intreba de ce, sincer nici eu nu stiu.

| aVicii explică (pentru JasminNoir):

Eu sunt fata laughing

| JasminNoir a răspuns (pentru aVicii):

Eee laughing Ca ma uitam pe raspunsuri si mi s-a parut ca esti oarecum iritata ca toata lumea il alege pe 1. Greseala mea laughing

| TheDarkestBeauty a răspuns:

1 pentru mine

| aVicii explică (pentru TheDarkestBeauty):

Argumenteaza

| TheDarkestBeauty a răspuns (pentru aVicii):

Mi se pare mai dragut.2 nu e pe gustul meu deloc, parca e prea...Harry potter, a mai zis cineva mai sus si vreau sa-mi cer scuze dar nu-mi vine ceva mai bun de atat.