| Nr1One a întrebat:

Care e mai importanta? Lungimea sau grosimea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grosimea portofelului. Cine vrea un portofel gol?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Portofelul nu aduce orgasme.
Tu îl vrei gol.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde la ce te referi.

| aditimus a răspuns:

Inaltimea.
Toata lumea incearca sa te escaladeze.
In fiecare an cresti si niciodata nu dai inapoi.

| Violleta2022 a răspuns:

Amandoua!
Fiindca nu ai ce face cu un cuc de 10 cm, chiar daca este f gros, ca tot nu ajunge unde trebuie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Grosimea penisului este importanta fiindca in functie de acest ''parametru'' apare si se produce frecarea necesara generatoare de placere. Adancimea medie a vaginului in stare foarte excitata este de circa 10-12 cm si din acest motiv indiferent de lungimea penisului, numai atat poate sa intre din toata lungimea sa. Sanatate!

| Goete a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si vaginul are proprietatea de a se "mula" pe diferite grosimi, nu?
Oricum, eu unul nu mi-as pune intrebari de gelul atata timp cat perechea mea.ar.ajunge la orgasm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mentalitatea și caracterul sunt importante. Sa nu fii prost.
Ah da și s-o faci sa fie uda acolo jos, prin toate trăsăturile care le ai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce bine te pricepi tu