| IonutPetre12 a întrebat:

Care e marimea medie a penisului la 16 ani?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 16 ani penisul isi inceteaza cresterea si cu masura asta ramai, pe veci.
Fiecare baiat este diferit!
Penisul lui creste hormonal, in functie de mostenirea genetica de la tatal lui.
Asadar, masoara-ti penisul si fii fericit cu cat il ai, ca altul nu-ti mai creste.

| Emilian65 a răspuns:

14-15 cm.

| Goete a răspuns:

De ce nu faci tu un studiu?
Le masori la toti, dar trebuie sa le-o scoli inainte

| TristanTzara a răspuns:

N-am crezut că exiști până am văzut laughing

Nu e bine să te preocupi prea mult cu asta.

| LaYeR a răspuns:

Echivalent cu varsta.

| IonutPetre12 explică (pentru LaYeR):

Pai si la cat se opreste cresterea.Sunt batrani de 80 100 de ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaYeR):

Înseamă ca eu ar trebui să o am de 28 cm. Dar uite că nu am atât.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutPetre12):

Ăsta a făcut mișto de tine. Penisul diferă pentru fiecare în parte. E precum laba piciorului, unii au mai mare alții mic. Cu cât te-a înzestrat Dumnezeu, cu atât să te mulțumești.

| LPCTSTR a răspuns (pentru IonutPetre12):

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Cat o vrut dumnezo

| SuntDinGherla a răspuns:

Media penisului la varsta de 16 ani este echivalenta cu varsta -3.
Exemplu : Am 16 ani, iar penisul meu masoara 13 cm, pentru ca e -3.