| anonim_4396 a întrebat:

Care e marimea normala/acceptabila/satisfacatoare etc. la un penis? Parerea fetelor care e?
Mersi anticipat.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

20 cm e suficient

| Mosotti a răspuns:

Depinde de fata! Eu am un amic care o are de cam 13 cm masurata de la baza de unde iese din corp in erectie si a avut la gagici de a spart, acum este insurat si are si copil. Si am amici cu penisu mai mare care cucu nu prea aveau, ca nu aratau asa bine, aveau dar mai rar.

Depinde de fata pentru ca treaba sta asa, si nu scrie pe undeva:
Totul este ca toate terminatiile nervoase din vaginul fetei trebuie stimulate ca sa fie multumita. Daca penisul nu e optim ca marime pentru acea fata, atunci nu ajunge sa atinga toate terminatiile nervoase si deci nu e complet satisfacuta.
Cam asta e misterul penisurilor mai mici sau mai mari.
Daca ea are vaginul potrivit adica poate cu un vagin ceva mai mic si un penis mai mic isi face treaba, e ok.

La unele nu e nevoie sa fie stimulati si nervii din fundul vaginului, si atunci iar merge un penis mai mic.

Sunt baieti cu penisul prea mare chiar, si fetele nu vor asa unele.
Deci depinde, nu putem generaliza.
Fetele o sa spuna cu ce s-au simtit ele bine personal.
Bine..nu sa aiba 5 cm, aia e deja anomalie.

| alina2k18 a răspuns:

20 cm, ma excita mai tarewinking
Imi place ca raspund si barbatii cand e vorba de ce vor fetele laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru alina2k18):

Unii o mai iau si in... poponet draga mea. rolling on the floor.

| Sofer a răspuns (pentru alina2k18):

Ai probat de 20 cm? laughing

| Alexandrionelu a răspuns:

La cm este ca la bani. Niciodată nu-s destui laughing

| Viorel703 a răspuns:

Fa sex des și îți va creste mai mare iar odată cu experiența le vei satisface și mai bine. Asa te vor vrea și mai multe