| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care este cel mai dulce mod de a-ti trezi persoana iubita din somn?

23 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mangaieri pe tot trupul, pupici pe gat, cat mai lent, cu limbuta laughing))

De obicei nu prea o trezesc, numai daca simt ca viseaza urat sau e pe cale sa se trezeasca(se tot misca)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sex oral

| RAY a răspuns:

Sa-i citesti lectia care o are de invatat la varsta voastra

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ce legatura are afirmatia ta cu raspunsul meu?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu te inteleg

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te tot inghesuiesti in ea pana ce reusesti s-o impingi la marginea patului si in acest mod sa se "trezeasca"... pe podea. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns:

Cu o găleată de apă. Dacă vrei să fie și dulce, adaugi niște zahăr.

| Mayhem666 a răspuns:

Sa ii dai cu ciocolata in cap laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Sa te duci pe la urechile lui/ei si sa o saruti pe gat, pe obraz dupa care pe buze si sa te bagi in patut langa ea dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii dau cu o carte in cap

| August99 a răspuns:

Cu pupici happy

| Juviia a răspuns:

Cu un sarut. happy

| mbncf a răspuns:

Cu o palmă peste fund.

| oFrunza a răspuns:

Ia-o in brate si sarut-o pe ceafa si mangaind usor trupul ^_^.

| Durassica22 a răspuns:

Cu o poezie facuta de tine
niste dulcegarii si multe mesaje

| Auarl a răspuns:

Sa ii prigatesti micul dejun si cu un sarut.

| Alex177 a răspuns:

Man, daca esti barbat, pregateste-i un mic dejun la pat. Senvisurele la co paine prajita, un, ceva marmelada si nutella, un ceai sau cafea daca e iubitoare de cafea. Dupa ce savurati, ca asta se savureaza, nu haleste laughing, iti spui : " Baby ( sau cum ii spui tu), orice fantezie ai tu sau ce preferi sa facem, facem astazi, acum chiar..."
Maan, o topesti, plus ca daca esti si dotat putin si ii faci fantezia. a ta e.
Iubiti-va mult!

| AnonimulSinguratic a răspuns:

Sai aduci micul dejun la pat si sa ii dai un pupic.