| Anca5 a întrebat:

Care este diferența dintre femeile care poarta tanga si cele care nu poartă...sunt mai provocatoare cele care poarta?

30 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

De ce ar fi mai sexy/provocatoare o femeie doar pentru că poartă un anumit tip de lenjerie?

Mă îndoiesc că ți se pare mai atrăgătoare o tipă cu un posterior plat, decât alta care posedă un posterior bombat doar pentru că poartă tanga.
Păi, poți purta orice, atâta timp cât dispui de rotunjimile necesare.

| Anca5 explică (pentru Ofiintă):

Nu e chiar asa..depinde de ce haine porti pentru ca cei obișnuiți se vad urat la multe haine

| Ofiintă a răspuns (pentru Anca5):

De ce s-ar vedea urât? Asta este doar părerea ta.
Din punctul meu de vedere nu este nici estetic, nici sănătos ca femeile să poarte tanga. Este ca și cum nu ai purta.
Și nu toată lumea suportă așa ceva.
Dacă ai o obsesie pentru un anumit tip lenjerie de feminină, n-ai decât să le porți tu.

| Anca5 explică (pentru Ofiintă):

Nu este neapărat părerea mea asa mi au spus unele femei ca se vad dungile urat prin haine și erau trecute de 40 de ani și de ce zici ca nu este estetic sa porți...asta zic și eu ca nu toate suporta. înseamnă că alea care poarta ii poarta cu un motiv

| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare nimic provocator la niște chiloți pe care oricum nu-i vezi. În schimb mi se pare total inestetice acele dungi de la chiloții de babă care se văd prin pantaloni

| Anca5 explică (pentru Adry05):

Pai ei iti fac fundul provocator, cat despre dungi iti dau dreptate

| Adry05 a răspuns (pentru Anca5):

Nu, fundu provocator îl ai sau nu-l ai, nu ți-l fac niște chiloți

| Anca5 explică (pentru Adry05):

Dar ti l scot în evidenta nu poți sa zici ca nu

| Adry05 a răspuns (pentru Anca5):

ți-l scot dacă au ce să scoată laughing e normal că iese dacă nu e acoperit de nimic, gândește-te la sâni, dacă nu pui nimic pe ei cum ar fi un sutien logic că ies în evidență prin bluză

| Anca5 explică (pentru Adry05):

Asa este, dar chiar dacă nu ai forme tot se cunoaște când porti mai ales la pantaloni nu contează modelul ...pe lângă cei obișnuiți care se urat orice ai purta chiar și blugi

| Violleta2022 a răspuns:

Purtatul chilotilor de un anumit tip este doar o chestiune de preferinta personala, ca oricum nu se vad, doar nu iese pe strada in fundul gol, sau in chiloti.
Si barbatii au preferinte, unii poarta boxerii (chiloti largi cu manecuta), altii chiloti normali, iar alti doar suspensor.
Dupa cum am explicat mai sus ESTE DOAR O PREFERINTA personala, ca nimeni nu merge in chiloti pe strada.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si daca vezi doua femei pe strada, gemene, una poarta tanga si alta nu... care este diferenta intre cele doua? Poti sa o vezi? Nu.

Nu are legatura, fiecare femeie este atragatoare in felul ei, vestimentatia tine atat de persoana care o poarta, pentru confortul si placerea ei si tine si de acel moment cand cineva trebuie sa o vada.
Si evident ca atunci cand ajungi in pat cu cineva si vezi ca poarta asa ceva sau nu... tine de preferintele fiecarui barbat, in ceea ce priveste gradul de excitare si de placere.

Numai bine!

| Anca5 explică (pentru DoarBogdan):

Nu trebuie sa ajungi neapărat cu ea în pat poti sa vezi pe strada ce poarta asta este chestia

| DoarBogdan a răspuns (pentru Anca5):

Deci vrei sa intrebi care ar fi diferenta atunci cand te uiti la fundul unei femei si vezi ce poarta si te gandesti ca ar putea sa fie mai provocatoare asa decat in celalalt caz? Pai asta este altceva big grin

Da, in general ar fi mai provocatoare cele care poarta. Dar depinde acum si cum ii sta si cum se vede prin haine.

| Anca5 explică (pentru DoarBogdan):

Vezi ca m ai înțeles.în majoritatea cazurilor se vede dacă poarta sau nu mie mi se pare ca ies în evidența

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca tine și de moda.

| Anca5 explică (pentru Emma30555):

Adică?

| Emma30555 a răspuns (pentru Anca5):

Adică, în ultimii ani s au purtat tanga, dar mai nou nu mai sunt în voga ce nu înțelegi?

| Anca5 explică (pentru Emma30555):

Eu nu cred asta si acum care sunt în vogă?

| Emma30555 a răspuns (pentru Anca5):

Mergi prin magazine și o sa vezi ce modele sunt. Se poarta chiloți brazilieni, cauta pe net sa vezi cum sunt deși nu înțeleg ce te interesează atât, oricum fiecare poarta ce i place și cu ce s au obisnuit

| Anca5 explică (pentru Emma30555):

Curiozitate doar

| Emma30555 a răspuns (pentru Anca5):

Dacă tot ești curios, sa ști ca nu chiloți te fac provocatoare, asta tine de personalitate, normal ca o fata nu o sa poarte chiloți urâți dar poate purta tanga, brazilian, cu dantela sau fără sau chiar boxeri Majoritatea fetelor cred ca poarta tanga fiindcă asta s-a purtat cel mai mult în ultimii 10 ani, sunt buni fiindcă dacă porți pantaloni sau fusta strâmtă nu se vad dungile, pe de alta parte moda e schimbătoare și apar alte tendințe dar acum sunt mulți chiloți care sunt fără cusaturi și sunt fini deci poți cauta orice model, împortant e, sa ti placa cum arata

| Anca5 explică (pentru Emma30555):

Mulțumesc!

| ancaval a răspuns:

Fiecare poartă ce vrea. Scopul omului NU trebuie să fie cât mai provocator. Ar trebui să ne batem capul cu alte lucruri și NU cu chiloții.

| Anca5 explică (pentru ancaval):

Este doar o întrebare...

| ancaval a răspuns (pentru Anca5):

Știu. Și al meu era doar un răspuns.

| Anca5 explică (pentru ancaval):

Si o părere la ce am întrebat nu ai?

| ancaval a răspuns (pentru Anca5):

Păi nu există nici o părere, pentru că nu există diferențe între cele două.
Nu ai cum să compari așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele care poarta tanga și-o i-au de mai multe ori la buci. Că atunci când îi dai pantalonii jos sa fie direct pregătită.
Aia e diferență dintre cele două. Cele care poarta tanga aparțin străzilor.
E că si cum ai intreba, care e diferență dintre femeile cu par pubian și budigai. Nu au făcut sex în viața lor. De aia poarta așa ceva.

| Anca5 explică (pentru anonim_4396):

Faci mișto, nu?