| keytleen a întrebat:

Care este diferenta dintre sex anal si cel vaginal?

Răspuns Câştigător
| yAdrian a răspuns:

Explicatia ''stiintifica'':
Sexul anal reprezinta penetrarea penisului inauntrul anusului unei femei sau de ce nu chiar al unui barbat, depinde ce preferinte ai daca ma intelegi.
Sexul vaginal reprezinta penetrarea penisului inauntrul vaginului.

Explicatia ''de cartier''
Sex anal= Fhu Thai in c*r(fund)
Sex vaginal=Fhu Thai in pi**a(vagin).
Depinde care raspuns vrei sa il alegi laughing. Bafta!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dau un hint... unul dintre ele e mai de caca.t

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Se folosesc de orificii si pretentiile sunt diferite.

| Azµre a răspuns:

Sex Anal - Penetrarea anusului de către penis, jucărie sexuală, etc.
Sex Vaginal - Penetrarea vaginului de către penis, jucărie sexuală, etc.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Azµre):

Astia's prosti laughing
Ce intrebari tampite, ei nu fac anatomie la scoala, sau macar din cultura generala ar trebui sa stie ce'i ala anus si vagin laughing

| Azµre a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Mda ce sa zic ei se cacă pe păsărică

| Oana92 a răspuns:

Gaura...

| Morphines a răspuns:

Eh, și tu. Care e diferența dintre ciocolată albă și ciocolată neagră?
Sexul anal este prin... și anume locul prin care excrementele scapă din tine.
Iar cel vaginal este... culmea, prin și în vagin.

| hondru a răspuns:

Sexul vaginal e atunci ca d vrei sa satisfaci o fata.sexul anal e cand vrei sa o faci sa nu te uite prea devremelaughing)))