| Eikon a întrebat:

Care este diferenta semnificativa dintre dragoste si s*x? Dragostea presupune existenta unor sentimente, pe langa actul sexual insasi?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Im ziua de azi doar sex mai este, de ambele părți, băieți obsedați sexuali și fete ușoare, și aseară am pus o întrebare aici și fetele și băieți au afirmat ca sunt persoane pshiopatice, trăim intr o tara plina de psbiopatici

| Eikon explică (pentru RAY):

Tendinta spre care merge societatea este una bazata pe materialism, pe aspectul fizic, pe bani, pe avutie, marcand mentalitatea superficiala a omului, lipsita de esenta, de continut, care valorifica forma fara fond, exteriorul si nu interiorul, "frumusetea" efemera exterioara, fizica, si nu sufletul si gandirea unica a unei persoane.

| armand69 a răspuns:

La sex trebuie sa te pricepi, asta e diferenta

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Dragostea dintre doua persoane este un lucru firesc omenesc. Un sentiment nobil. Dragoste poti face cu barbatul/femeia pe care-l/o iubesti, pe cand sex poti face cu oricine, fara sa aveti nici cel mai mic sentiment.