| Hellboy96 a întrebat:

Care este filmul vostru xxx preferat?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi place alea POV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deepthroat Facef*ck Puke

| Anca32 a răspuns:

Niciunul ca nu vad nimic interesant în fake?

| aXy99 a răspuns (pentru Anca32):

Fake?

| Anca32 a răspuns (pentru aXy99):

Da sunt fake uri ce te mira asa tare? Dacă stai sa asculți nu geme femeia ci este o voce din interior pusa. Și plus ca nu vad nimic asa wow?

| RAY a răspuns (pentru Anca32):

Dar crezi ca filmele de groaza sunt reale?

| aXy99 a răspuns (pentru Anca32):

Aa, la asta te refereai laughing
Nu toate sunt fake.
Nu e nimic wow.

| Anca32 a răspuns (pentru aXy99):

Daaaaa? sunt fake în sensul ca nu e ca și în realitate ci știi clar ca o fac pentru bani

| Anca32 a răspuns (pentru RAY):

Ai înțeles greșit cred. Ca sa ma înțelegi ma refeream la faptul ca se fac pentru bani. Una e filmul alta e realitatea

| RAY a răspuns (pentru Anca32):

Logic, de asta se si numesc filme, stimuleaza imaginatia umana atat, asta era rolul filmelor, cartilor, culturi, dobandirea de noi cunostinte, mai bine era daca sa-r promova documentare despre sexualitate

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Crezi ca unele orgasme sunt reale?

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Ma refeream la tipete, dar da, si unele orgasme pot fi reale.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Eu unu de la ceva vreme prefer ca fata aia sa converseze cu mine

| jorjache a răspuns:

Imi plac cele "naturale", amatori care se filmează

| ValentinOprisan a răspuns:

Black salami