| anonim_4396 a întrebat:

Care este numele persoanei iubite?;;]

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amanta mea e iveco eurostar si nevasta sper sa fie un DAF XF sau MAN TGX.

| Woodenpints91 a răspuns:

Timişoreana.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Zeul Mării... Poseidon. Glumesc, am mai multe persoane pe care le iubesc.

| Urpaniel a răspuns:

Ryan.
no homo.

| VampireBlood a răspuns:

Ionutz

| MariaFcsb1 a răspuns:

Valentinlove struck

| GenesisXD a răspuns:

Medy.

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns:

Ce te freaca pe tine?

| anonim_4396 explică (pentru Mataarecratimadareunupotsascriuasa):

Du-te mă de aici. te-a băgat cineva în seamă? Vezi că în dreapta sus e un "x". Apasă-l şi taci naibii. Ai, bye :*.

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ai, bye"Apoi, no n-am nișiun bai, da' daca analfabetul de tine are acolo la tara, in moldova, imi pare rau. Si sa vezi tu, ca in lista aia portocalie, pe ultimul rand scrie "Logout" (daca la tine in moldova nu se stie ingliș, sa stii ca inseamna "delogheaza-te").Da click pe el si vezi ca poate iti apare un ponei roz pe monitor (pentru tine mai inseamna si ecran).

| DudaLovesRaspberry a răspuns:

Cristi love strucklove strucklove struck

| Adytzu_Nik_1990 a răspuns:

Georgiana