| klaws007 a întrebat:

Care este parerea voastra despre acest videoclip? http://www.youtube.com/watch?v=HDJjqxki9eU

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Săraca. sad Asta e aia de pe Otv? Îmi pare cunoscut video-ul şi pe youtube sunt sigură că nu l-am văzut.

| klaws007 explică (pentru Rockart):

Eu am vazut faza la sfarsitul unui film romanesc, websitestory era numele. si apoi am tot cautat pe net pana cand am gasit.

| annkaa a răspuns:

Cum zice si in descriere socant.straight face

| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Ce $%@#&%#^%*( si aia, ce doamne iarta-ma aveau bu biata fata.Ce aveau cu biata fata.$&@%^ in gura sai $^&!

| qDr0g a răspuns:

Mama... daca as sti unde ii gasesc pe acei needucati, as pune-o pe acea fata(cea care a luat-o pe coaja)sa le dea vreo 2 pumni la fiecare ca sa nu le dau euh 10 sa le rotesc maxilarul cu totul!

| Anastasiaaa a răspuns:

Saraca fata straight face nu stiu cum rezista.penibilstraight face