| Lalala a întrebat:

Care este povestea voastra de iubire? cea care ma impresioneaza cel mai mult funda si vot

Răspuns Câştigător
| viviana_1892 a răspuns:

Hai sa iti spun o poveste de-a mea:
imi placea un baiat la nebunie. era mai mare cu 5 ani si ceva ca mine. ne intalneam intamplator... vorbeam ca aici, el imi facea diferite complimente, era totul superb. eu nu vroiam sa imi fac sperante pentru ca stiam ca era prea mare...cand el a reusit sa faca rost de nr meu (pentru ca eu na vrut sa il dau) am vorbit si m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena /iubita lui. tineam din ce in ce mai mult la el dar a ramas sa mai vorbim despre asta. nu i-am dat un raspuns cert. la scut timp dupa asta, eu dormeam. a venit cineva din familia mea (care il cunostea pe el), m-a trezit din somn si mi-a spus: vivi, angrynu vreau sa ii dau numele) a avut accident si a murit pe loc. am plans si am suferit forte mult atunci dar l-am condus pe ultimul drum si m-am resemnat gandinduma ca ii este mai bine acolo sus si ca va avea grija de toti.
asta este una din povestile mele... team :*:*:*:*

3 răspunsuri:
| viviana_1892 a răspuns:

Buna. si mersi pentru fundita :* daca vrei sa mai vorbim vyvy_lorywinking

| Lalala explică:

Imi cer scuze ca nu dau fundita dar nu imi mai apare sa daustraight face ce fac?straight face

| maya_2794 a răspuns:

Buna!
povestea mea de dragoste incepe in septembrie 2009 cand o pritena imi face cunostiinta cu X prin intermediul prietenului ei. La prima intalnire nu mi-a placut de el in mod deosebit si am stabilit ca ar fi bine sa ramanem amici. El a plecat din tara pentru ca lucra in strainatate si a acceptat sa ramanem amici. A inceput sa ma sune, stateam la telefon cate 2 ore, in calitate de amici. insa el acceptase asta doar sa se poata apropia de mien si sa ma cunosca.astfel stia ce flori imi plac, ce culori preferi etc.am vorbit asa cateva luni, el nu putea sa vina acasa pana in august. a complotat cu prietena mea si pe 1 martie m-am trezit cu un buchet cu peste 25 de trandafiri, dovada a iubirii lui. pe 8 martie, in acelasi mod, cu un maimutzoi de plus imens.Asta ca sa nu ii simt lipsahee hee. am continuat sa vb, insa in calitate de iubiti ca pe 1 martie am acceptata sa fiu iubita lui. pana in august am, avut un moment de nesigurantza si i-am spus ca nu mai vreau sa continuam ca asta nu e relatie si ca ar fi mai bine sa terminam. L-am ranit imens de mult atunci, insa nu s-a lasat. a venit acasa in august si dupa 2 saptamani trebuia sa plece, dar l-am rugam sa ramane pentru majoratul meu si a ramas si ne-am impacat. si de atunci sunt cea mai fericita, am parte de o persoana care ma iubeste maxim, distatnta nu conteaza.anul acesta vine acasa de tot.love struck

asa ca unde e dragoste nu mai conteaza nimic altceva.

te pup!