| I'mPerfect(a)! a întrebat:

Care este principalul vostru defect? Dar calitate?!

Răspuns Câştigător
| anna7_4794 a răspuns:

Cred ca sunt prea impulsiva: niciodata nu ma gandesc inainte sa actionez si de multe ori dau cu batul in balta. O calitate... sa ma gandesc...cred ca sunt o persoana de incredere.

32 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De mic luam bataie de la maicamea si bunicamea si din cauza lor tremur putin acum si in calitate ca sunt o persoana de treaba si aia da cu o educatie de nota 10

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Defect:orgoliu, calitate:stiu altii...[tocmai incercam sa nu mai fiu orgolioasa de aceea nu am spus calitatea].

pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Cel mai mare defect al meu e lasitatea
Cea mai mare calitate:loading...ERORbig grin

| Ririru a răspuns:

Defect: Geloasa. Vreau sa nu pierd persoana iubita, de aia sunt foarte "protectoare".
Calitate: Sinceritate. Sunt sincera mereu, spun sentimentele mele, tot.Nu`mi pasa daca se rade de mine, eu sunt sincera.

| Elena1234456 a răspuns:

Defect: timiditate
Calitate: creativitate

| NickiMinaj a răspuns:

I'm simply flawless. Next question, please.

| User a răspuns:

I'mPerfect!

| Crisstina a răspuns:

Defect: spun totul pe fata
calitate: sunt intelegatoare

Răspuns utilizator avertizat
| BlueDreams a răspuns:

Ma.sincer defecte am mai multelaughing. De fapt toata lumea are.De exemplu sunt cea mai incapatanata persoana din cate stiu(asta e cel mai mare), sunt foarte impulsiva, putin cam timida si cam autoritara si nerebdatoare ( n-am nicand rabdare suficienta). Ca si calitate...hmmm.crd ca simtul umorului, naturaletea, inteligenta.cam de astealaughing. Oricum toti avem defecte, calitati, in functie de om.Si oricat ne-am strofoca noi, perfectiunea nu exista, pentru simplul fapt ca nici noi nu stim cum arata.Conceptul de perfectiune este diferit de la om la om, deoarece avem gusturi si moduri de gandire diferite. Ceau! te-am pupat.Si raspunde si tu la intrebarewinking:X

| Anileda a răspuns:

Defecttongueun totul la suflet, chiar daca nu ar fi trebuit
Calitate:Sunt amuzanta

| 80Cris a răspuns:

Am atatea(defecte si calitati ) ca mi-e greu sa nominalizez doar unul...hmm, sunt orgolioasa (defect, in unele situatii, nu in toate) si sunt incapatanata (defect si calitate, depinde din ce punct privesti...sau in ce situatie esti ). In rest sau mai bine spus, de obicei imi place ca cei din jurul meu sa realizeze singuri ce defecte sau calitati am. La intrebarea asta, acu cativa ani, la defecte as fi spus sigur -naivitate-

| Annie_3559 a răspuns:

Defect:prea sensibilathinkinglaughing), naivitatethinking
Calitatea:intelegatoarethinking

| andrei a răspuns:

Pai cred ca imi place sa ma laudlaughing)

calitate nu stiuthinking

| AdelinaC a răspuns:

Defect:gelozia
Calitate: niciuna

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Eu am un defect care poate pentu altii ar putea fi o calitate... am foarte multa rabdare si ma enervez foarte greu chiar si atunci cand as vrea nu pot sa ma enervez.

| deutza a răspuns:

La mine principalul defect e gelozia iar ca calitate pot spune ca am ochi frumosibatting eyelashes laughing

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Defect:pai thinking sunt prea incapatanata chiar daca cineva imi zice ca nu e bine ce fac eu o tin tot pe a meahee hee
calitate: cred ca fiecare aveam multe calitati care trebuie descoperite de altii, nu sa le enumeram noi!winking

| Mar a răspuns:

Defecte:prea iubitoare (pentru perosana iubita) si calitate : hmm originalitatea? chiar nu stiu laughing

| Angel977 a răspuns:

Principalul meu defect e timiditatea si principala calitate e rabdarea.

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Pai defecte am destule insa cel mai mare e ca sunt nerabdatoare, iar calitatethinking sunt foarte ambitioasasmug... Tuuu? Ce defacte ai? Dar calitati?big grin

| cristinella a răspuns:

Defect: superficialitatea(in dragoste in special), iar calitate...sunt genul prietenei adevarate... te poti baza pe mine mereu.

| eudemonica a răspuns:

Defect:hhmmm nu stiu daca se poate numi defect dar uneori sunt prea sensibila
calitate: imi place sa zic lucrurile verde-n fata happy

| Anonim_5618 a răspuns:

Defect:timiditate (unoeri)
calitate: thinking rabdare thinking

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Defect: Prea fitoasalaughing toata lumea imi zicestraight face
Calitate: intelegatoare

| NoMusicNoLife a răspuns:

Pai, ca defect pot zice ca e timiditatea, iar ca si calitate, cred ca inteligenta ( toti imi zic calculatortongue ).

La tine cum e?

| Mary Marry a răspuns:

Defect:Sunt foarte criticara tongue
Calitate:Sunt o foarte buna sfatuitoare
Acum as fi putut sa fac o lista imensa.Si la calitati cat si la defecte laughing

| Ema_4103 a răspuns:

Defect:naivitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defect : sunt egoista big grin

calitate: pfff...amuzantalaughing)