| AloneQsFini a întrebat:

Care este sensul vietii?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti mic la inceput inveti apoi ajungi major lucrezi si dupa aia batran si pensionat si in viata se intampla multe sunt persoane care intemeiaza o familie altii raman singuri pe viata si tot asa continua...

| Razvan a răspuns:

Sens giratoriu.Toti ajungem in el la un moment dat si stam intrebandu-ne incotro sa o luam. Unii raman acolo intrebandu-se mereu.Altii pur si simplu merg pe extrema stanga pentru ca e trafic mai putinsmug

| Elena1234456 a răspuns:

In sensul acelor de ceasornic laughing.

| nobody_9468 a răspuns:

Sensul? Eu, cel putin sensul vietii mele e multilaterallaughing.

Bafta.

| Damian a răspuns:

Si eu ma tot intreb de cand eram mic chestia asta, nici azi nu am un raspuns

| silverson a răspuns:

Te nasti, inveti, muncesti, te reproduci, mori.
La invatat si muncit trebuie sa incerci sa lasi si ceva in urma tawinking

| Simoni a răspuns:

Ne nastem si asteptam sa murim.

| Fluffy a răspuns:

Sensul vietii e mereu inainte intr-adevar, insa asta nu inseamna ca nu trebuie si sa luptam cu incercarile, sa nu luam cele mai bune decizii.
Parerea mea e ca trebuie sa ne implicam activ pentru a nu ne abate de la telul final; scopul propus nu trebuie sa ne lasam in voia sortii... purtati doar de curenti, mergand doar unde si cum vor ceilalti...

| Hypathia a răspuns:

Este sensul unic, doar dus.