| iubiris a întrebat:

Care este statiunea cea mai frumoasa din Romania pentru o vacanta alaturi de iubitul meu de revelion vreo 4 zile

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt multe statiuni frumose in tara noastra dar Poiana Brasov mi se pare un pic mai potrivita pentru un cuplu de indragostiti

| Ando1dul a răspuns:

Poiana Brasov.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Cel mai fericit ar fi in Sexland...crede-ma

| dragos9234 a răspuns:

In poiana Brasov totul este minunat.
Duceti-va acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfantu gheorghe in delta... cel mai frumos loc. din pacate nu iti recomand de revelion. mai bine astepti pana la vara.

| cristinel87 a răspuns:

Ranca,jud.gorj

| Dexter27 a răspuns:

Poiana Brasov dar la majoritatea se pune problema de finante. Daca gasesti ceva accesibil pana in 200 euro de pers. da-mi un semn, in zona de nord a tari.

| ThingOfYou a răspuns:

La mamaia