| Hadise a întrebat:

Care este varsta ideala pentru un iubit?
Si
Cum ii spui unui baiat ca il iubesti fara sa fuga si sa nu ma mai bage in seama?

Răspuns Câştigător
| Andrei1811 a răspuns:

Iubirea nu are varsta, dupa parerea mea nu o fata ar trebui sa ii zica unui baiat ca il iubeste, da-i si tu niste semne clare, incerca sa scoti niste vorbe dulci de la el si atunci poti sa ii zici ce simnti pentru el!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu exista o varsta ideala pentru a-ti face un prieten(a). Acest fenomen se realizeaza atunci cand un baiat si o fata se plac si se iubesc cu adevarat.

| grab a răspuns:

Ideal ar fi ca barbatul sa aiba 5-10 ani peste varsta ei.
nu trebuie sa ii spui asa notarial ca il iubesti, mai degraba ar trebui sa ii arati.

| Greenscarf26 a răspuns:

Nu cred ca este o varsta la care sa iti poti face iubit, insa poti tine cont si de niste sfaturi sau mai bine de parinti care te pot indruma.happy
Plus de asta daca vrei sa ii spui ca il iubesti, incearca sa ii dai niste semne ca iti place de el, si incet incet daca si el simte la fel va reactiona happy