| NoChanceForUs a întrebat:

Care-i diferența între dragoste și sex?

Răspuns Câştigător
| NeimaginabilA a răspuns:

Sexul este o parte din dragoste, nu dragostea din sex.

23 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Dragostea e foarte profunda, dar sexul e mai comod, pentru ca are doar cativa centimetri adancime.

| Hombre a răspuns:

Intreaba pe Harcioglaughing

| FucktheSystem a răspuns:

Păi pentru nivelul tău, my deer, nu există diferențe. Dar oamenii care sunt cu adevărat îndrăgostiți, înțeleg că dragostea n-are legătură cu chestiile hardcoreiste sau mai știu eu, oral, chestii d-ăstea făcute numai pentru plăcere fizică. Oamenii îndrăgostiți fac dragoste, în pat, cu petale de trandafiri, șampanie, nu și-o trag ca animalele și urlă până trezesc toți vecinii. Înțelegi tu acum?batting eyelashes

| MauiNight a răspuns (pentru FucktheSystem):

Uhhhh love struck nu stiam ca esti romantica, cu mine mereu esti salbatica.

| FucktheSystem a răspuns (pentru MauiNight):

Nu sunt romantică, n-am zis că fac dragoste, am zis doar cum se face.batting eyelashes
Și normal că sunt sălbatică, care ar mai fi farmecul dacă n-aș fi?

| WhoCares a răspuns (pentru FucktheSystem):

Pai si eu ce am zis?

| FucktheSystem a răspuns (pentru WhoCares):

Eu am zis că ai dreptate, deci am aprobat ce ai zis.

| MauiNight a răspuns (pentru FucktheSystem):

Da, asta-i tot farmecul.
Tigroaicele au nevoie de dragoste pasionalo-salbatica, daca nu sunt satisfacute, devin agresive si te umplu de zgarieturi.

| FucktheSystem a răspuns (pentru MauiNight):

Eu și când sunt satisfăcută te umplu de zgârieturi, știam că te excită asta.

| MauiNight a răspuns (pentru FucktheSystem):

Ma duce pe culmile extazului love struck

| NoChanceForUs explică (pentru FucktheSystem):

Ultima curvă, zici? Ei, dacă garantezi tu te cred pe cuvânt.

| FucktheSystem a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Mă crezi pe dracu.

| doc69 a răspuns:

Greu de diferentiat..conteaa cat daruiesti celuilalt si ce se intampla dupa

| Jhfdfd a răspuns:

Sex= o faci din placere, dragoste= cand iubesti pe cineva cu adevarat, ai face orice pentru el. diferenta de sentimente este intre ele big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Allergikaa a răspuns:

Droagostea te doaresad
sexul te face sa te simti binesmug

| WhoCares a răspuns:

Pai dragostea implica sentimente, sexul nu.De aceea zic eu ca sex fac doar curvele.

| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Pai este cam acelasi lucru doar spus mai frummos

| google334 a răspuns:

Ai sa simti tu singur diferenta intre dragoste si sex sincer inainte nu stiam dar de cand sunt cu o fata care chiar tin la ea mi-am dat seama ce e dragostea ai sa-ti dai seama stai calmwinking

| lovelady a răspuns:

Sexul e mai misto

| atego a răspuns:

Dragoste este cu prietenu/prietena sex cu restul...