| RazvanRms a întrebat:

Care`i marimea favorita, fetelor?

Răspuns Câştigător
| GenesisXD a răspuns:

Ok, am fi ipocrite sa zicem ca marimea nu conteaza, trebuie sa fie bine facut, incat sa nu-ti fie tie rusine de/cu el, nici lui, dar sa aiba si ceva in cap, mai mult decat in pantaloni, deci depinde cum se comporta in societare, in particular (dar si el sa fie multumit), eu am doua variante: ori mare si bune, ori mica si jucausalaughing)

12 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Grosimea este esența, ține minte.

| Spartanul07 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Iaba ai grosime ca o teava de cannal si lungime 10laughing))))))

| FucktheSystem a răspuns (pentru Spartanul07):

Punctul G e la 5 cm în vagin, deci 10 cm dacă ai idee cum să îi folosești sunt suficienți.

| Spartanul07 a răspuns (pentru FucktheSystem):

K faci cum crezi... sti cum se numeste ce faciu? compatimirea prosstului

| FucktheSystem a răspuns (pentru Spartanul07):

Nu e vorba de compătimire, e un lucru dovedit. Sunt fată, deci nu mă compătimesc pentru mărimea penisului meu inexistent și nici pentru penisurile de 10 cm pentru că nu am avut parte de așa ceva, eu îți zic doar ceva demonstrat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu cît m ai mult cu atît mai bine.

| xBya a răspuns:

1,80-1,95 m; 85-90kg; preferabil sa aiba mai mult la 'mansarda' decat in pantaloni.

| Ella3133 a răspuns:

Din ce punct de vedere?happy
sexual sau inaltimea lui?

Răspuns utilizator avertizat
| StauDeSase a răspuns:

Pentru o fata care conteaza marimea. se poate considera curva... poti satisface orice femeie si cu 10cm daca stii ce sa faci cu ea!

| Anonyy a răspuns:

Pai nu stiu, la pantof port 40, la inaltime 1, 70. tu?