| Graunta a întrebat:

Care prezervative durex va oferă cea mai mare placere?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prezervativele ofera placerea ci penisul jucaus, barbatul care-l poarta, atingerile, mangaierile totul.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu, odata ce copii mei sunt deja adulti, dar tu cu siguranta esti, odata ce nu intelegi despre ce vorbesc.

| alina2k18 a răspuns:

Alea cu aroma de sarmalewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi averizat tot vulgar vorbesti?
ai mai mult de 16 anisori?

| Willis a răspuns:

Toate "caucioacele" sunt la fel. Plăcerea o simți de la parteneră, te excită, o mângâi, te mângâie, o pupi,, etc. O guști ca pe "savarină". "cheștii dăștia"...
?

| elaventurero a răspuns:

Masculan?

| Jeonghyeo a răspuns:

Cu aroma de salata beouf

| AlexDulceTeSeduce17 a răspuns:

Extra sensitive cu aroma de mititei cu mustar Tecuci la gratar vechi ruginit cu camara roz si burta de da pe afara si cu seminte in bot si berea in mana.

(in nōmine Patris et Fīliī et Spīritūs Sānctī)