| BLUEishot a întrebat:

Care puteti sa imispuneti nume de caine big grin? (e alb, bichon maltese si e baiat ) funda scuze categoriatongue

Răspuns Câştigător
| Al33 a răspuns:

Whisky laughing

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pufu, Puffy, Oscar, Tomy, Lord, toto, yoyo

| Akira a răspuns:

Oscar

| Giulia_7179 a răspuns:

Blake, Carlos, Felix, Happy, Kid, Alfy, picky, Paco, puffy, charlie mai cauta si pe net.

| Tinusikk a răspuns:

Nume de caini cu litera A:

Azor, Ari, Aron, Abot, Aber, Abineri, Abrahalm, Adam, Adason, Amiral, Adolphi, Aelsop, Aladin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat, Aristotel, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de caini cu litera B:

Bubico, Bobbi, Buny, Baner, Baker, Baron, Bary, Barty, Bartho, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Bethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Benet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfot, Bilbo, Bing, Bingo, Bishop, Blacky, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogar, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de caini cu litera C:

Cicero, Cairo, Caloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmi, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Col, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conad, Costay

Nume de caini cu litera D:

Dora, Dinos, Dingo, Davinci, Dolly, Daile, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo, Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson, Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude, Darky

Nume de caini cu litera E:

Eliot, Enzo, Edgars, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everet

Nume de caini cu litera F:

Falco, Fiona, Fangi, Faty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Frank, Franky, Frazier, Fred, Freud, Fridai, Fritz, Frog, Frogy

Nume de caini cu litera G:

Grivei, Garpy, Giany, Gaspar, Genie, Grace, Garfi, Gogy, Gupy, Gafer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, Ghost, Gideon, Giligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Guliver, Gun, Guri, Gusy, Gussie, Gorido

Nume de caini cu litera H:

Hapy, Haser, Harpi, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathclif, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de caini cu litera J:

Jadie, Jely, Jeani, Jack, Joys, Jade, Jack, Jackson, Jager, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jug, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jonsi

Nume de caini cu litera K:

Kid, Kely, Keno, Konto, Kenya, Kuki, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Koll, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kip,

Nume de caini cu litera L:

Lord, Laker, Levis, Lexis, Ladie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lillac, Leo, Lotus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de caini cu litera M:

Maduro, Magie, Mamby, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmilan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, Mc, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Mudles, Murphy,

Nume de caini cu litera N:

Napy, Niko, Nuny, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de caini cu litera O:

Oreio, Onet, Ozy, Ora, Olliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othelo, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de caini cu litera P:

Pity, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Pets, Pedler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Piere, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princes

Nume de caini cu litera R:

Rex, Ranger, Rafy, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Rick, Rigby, Riley, Rin, Ringo, Ripley, Roby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runer

Nume de caini cu litera S:

Shooteri, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scoot, Scotch, Scoty, Scoundrel, Scroge, Senior, Sergeant, Setih, Shah, Shallimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shoter, Sigmund, Simbia, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snopy, Socrate, Solldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de caini cu litera T:

Tedy, Tenyson, Teror, Tery, Thatcher, Theosy, Theodore, Trhief, Thinng, Thomas, Thumpers, Thunder, Tigger, Titan, Tag Titian, Tittus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tisar.

Nume de caini cu litera W:

Waldo, Wily, Wags, Walace, Wallter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, Wiliam, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

aici poti alege

funda:*

| Yonutz_8580 a răspuns:

Buna! Ii poti spune Buzz!(bazz)

| Al33 a răspuns:

Mss de funda big hug

| Robby_8541 a răspuns:

Buna. Si eu am un catel si e lab e un dog argentinian si al cheama whitetongue mi se pare un nume simplu si distractiv. sper ca te-am ajutat

| Madalina_4152 a răspuns:

Paii i poti spune alma