| Superior a întrebat:

Care sex e mai atras de activitatea sexuala?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Barbatii mai mult decat femeiile. Asa e media europeana dar in Romania cred ca mai mult femeiile pentru ca multe practica prostitutia in disperare

| darrio2007 a răspuns:

Ambele sexe. Ca unii/unele nu se exteriorizeaza este alta problema.

| darrio2007 a răspuns:

Sexul opus.

| RoCkKiD a răspuns:

Daca nu erau amble sexe la fel de pasionate de sex nu mai aveam problema asta cu suprapopularea.

| RAY a răspuns:

Cel masculin, cel feminin are interese mai mult materiale decat sexuale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ambele la fel.

| mihai69 a răspuns:

Sexul tare, desigur. Că dacă e mai moale... nu intră!

| Andreeush a răspuns:

Ambele într-o oarecare măsură.

| Emma30555 a răspuns:

Am constatat dar nu e generalizare, ca baietii cand sunt foarte tineri sunt mai atrasi de partea astea, iar fetele pe masura ce inainteaza in varsta par la fel de atrase ca si ei, poate unele ii si intrec

| Paul754880338 a răspuns (pentru Emma30555):

Buna remarca ta. Inaintarea in varsta aduce, pana la un punct, eliminarea inhibitiilor si definirea exacta a dorintelor si la barbat, de asemenea, dar mai ales la femei. Sigur ca nu trebuie generalizat, dar este bine de stiut;-))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce te referi prin "activitate" daca la frecventa sunt femeile.
Dupa cum aratã studiile o femeie nu poate rezista mai mult de 1 Luna farã sex, are nevoie de acea confirmare din partea masculina sa se simta dorita de barbat. Chiar si cele care au un libido scazut tot au nevoie de putin tam tam.
Sa nu mai zic e ca au cele mai ascunse fantezii femeiesti sunt sexul cu un Necunoscut, violul (sexul fortat), BDSM etc etc

| Paul754880338 a răspuns:

Daca nu ar fi existat un echilibru intre femeie si barbat, din acest punct de vedere, cu siguranta perpetuarea ar fi fost pusa in pericol. Cred mai degraba, ca este vorba de individ. Aceasta fiind influentata de varsta, raportul dintre situatia materiala si timpul liber, aspectul fizic, sanatate, clima zonei in care traieste, experienta (sexuala) anterioara si nu in ultimul rand este un rezultat al inzestrarii genetice.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Sunt de parere ca ambele. happy

| ThyDoom a răspuns:

Toți suntem atrași în egală măsură. Unii o ascund mai bine, unii se abțin, unii se masturbează ca să se mai calmeze, alții violează babe prin Vaslui.
Cred că toți simțim nevoia să înșfăcăm ceva.

| 1Me9 a răspuns:

Eu consider ca dorinta e egala din partea ambelor sexe, insa barbatii isi arata dorinta mult mai repede si usor, comparativ cu femeia.

| Treachery a răspuns:

Sexul meu opus