| qq30xx a întrebat:

Care sunt cele mai bune site-uri pentru dating?
Ma intereseaza experience scurte si distractie...

Răspuns Câştigător
| oany a răspuns:

Desi nu sunt adepta...am auzit de ele : TINDER, BADOO ...Sunt mai multe, insa stiu ca Tinder-ul este la mare cautare. happy

| Nemessys a răspuns (pentru oany):

Nu sunt cine stie ce si din punctul meu de vedere reprezinta o mare prostie (nu neaparat aplicatia in sine, ci oamenii de pe ea) deoarece acolo fiecare isi alege cu cine sa vorbeasca in functie de cum arata, fara ca macar sa-l cunoasca. Deci oricine are un aspect fizic mai putin placut, pe aplicatii de genu nu are nicio sansa, chiar daca el ca persoana este ceva de care multa lume cauta in zilele noastre, dar nu prea gaseste. big grin

Eu persoanelor de genu le recomand real life-ul. big grin. Sa iasa cu cineva si sa-i faca cunostinta cu un posibil partener, deoarece fiind fata in fata, persoana aia este,, fortata" sa vorbeasca cu el. Fortata este prea mult spus, dar intelegi tu, in sensul ca nu ar fi frumos sa-l ignore big grin, comparand cu aplicatiile in care poti foarte simplu sa ignori pe cineva. Si apoi odata ce incep sa vorbeasca, sa se cunoasca, posibil sa se creeze o compatibilitate intre ei. Aia este adevarata compatibilitate, nu aia de pe tinder.

,, hm. e dragut, like"
,, ba asta chiar e frumoasa, like"
BOOM IT'S A MATCH!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru atata lucru (distractie si experinte scurte) nu ai nevoie de "site-uri de dating" ai nevoie de o prostituata, pe care o gasesti usor, la iesirea din orasul tau, pe drumul de centura.

| andracampean90 a răspuns:

SeekingArrangement's