| Optimus7 a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate, haioase, nebune, iposteaze in care ati facut sex? Povestiti.

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Dorim sa ajutam persoanele care au cu adevarat probleme la capitolul acesta, nu sa ne imbogatim "cultura sexuala!"

| CoquineNoire a răspuns:

Ar trebui s primesti un oscar pentru ce intrebari pui. funda?big grin

| BlueHusky a răspuns:

Lift, cinematograf, pe bloc, club... alege tu.

| Mary_5158 a răspuns:

Primavara,cu multi prieteni la un frigarui in padure,noi doi neam retras pentru ceva timp,dupa copac(undeva mai departe desigur, ziua... a fost o nebunie,nu ne venea a crede, si nu stie nimeni nimic nici acum
nu e o imaginatie, a fost

| ionut1369 a răspuns:

In toaleta la supermarketlaughing

| MiHaI a răspuns:

Era o faza cu unu optimus7 el era sub poala mea si...

| F13Meteor a răspuns:

Esti obsedat de sex... tristulee oh go on