| nicoletaS a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase femei din lume? nu rusoaicele?

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Una singura e si ea e romancawinking

13 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

E frumos ce iti place...

| MescaMascalina a răspuns:

Eu sunt de parere ca Mexicul troneaza, precum si mai multe tari din America de Sud

| 4l3x a răspuns:

Romancele :X

| russyy a răspuns:

Rusoaicele,romancele,tigancile.etc.

| Sunnyツ a răspuns:

Nu exista regula. Crede'ma...si unele rusoaice pot fi urate.Nu conteaza ce origine ai. Conteaza parerea ta despre tine.Parerea mea : ''eu sunt cea mai frumoasa''. (ma refer la toate fetele).

| Madalina066 a răspuns:

Romancele ce au?

| madalina_4528 a răspuns:

,,Yuku'' dc spui,, suedezele''? nu sunt ft delokkkkkkk eu sunt in suedia de ft multi ani...mda 1%winking eu zic ca,, romancele'' asa zic toti laughing

| illegalflower a răspuns:

Russian girlbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| TommyHilfiger a răspuns:

Sud-Americancele, in general fetele cu influente latine din america

| tompi a răspuns:

Nu neaparat.Si turcoaicele.Dar intr-adevar Rusoaicele sunt cele mai frumoase. Funda?:*

| GhostRider_6743 a răspuns:

Selena Gomez
Nina Dobrev