| schajuman1344 a întrebat:

Care sunt cele mai nasoale chestii care vi s-au intamplat la prima intalnire? happy

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu arata ca in poza, era o diferenta mare, era timida, incercam sa scot ceva cuvinte dar degeaba

| Violleta2022 a răspuns:

O singura data mi s-a intamplat ceva nasol. Prietenul iubitului meu m-a invitat in oras in numele iubitului, spunadu-mi ca ne vom intalni cu el la o anume cofetarie. Ajunsi acolo, am aflat ca era o minciuna si ca intentia prietenului lui, era sa-mi faca avansuri. Asa ca, i-am lipit 2 palme peste ochi si am plecat, lasandu-l socat
Nu am mai vorbit cu acel amic de-al lui, niciodata. Iar iubitul de atunci, mi-a devenit sot si traim de multi ani fericiti si evident, fara prieteni neseriosi.

| Frank51 a răspuns:

Nu am patit nimic naspa. La prima intalnire din viata mea a fost super misto, ne-am tinut de mana, am avut primul sarut, am stat imbratisati ore intregi, a fost ceva senzational, mai ales la varsta aia. Asadar, nada mi amigo.

| Sofer a răspuns:

Cea mai nasoala chestie e ca m-am dus la intalnire.

| Justme1997 a răspuns:

Un tip m-a pus sa il astept o ora, alt tip nu voia sa ma creadă ca nu ma abuzează nimeni acasa, altul mi-a zis din start ca vrea cel puțin 3 copii.

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Alt tip nu voia sa ma creadă ca nu ma abuzează nimeni acasa

pai ce motiv avea sa spuna asta?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Cica ma comport ca si o prietena de a lui pe care o viola taica-su. Porecla mea in liceu era "fobie" deci presupun ca par speriata constant

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Dar,nu ai stat cu el nu?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Nu, doar cateva ore in ziua aia

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Cat de mult pui tu accent pe inaltime, fizic?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Nu foarte mult, presupun. Nu imi plac burțile rotunde, mușchii prea proeminenți, monosprancenele.

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Dar conteaza fizicul cand alegi sa stai cu un baiat?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Într-o anumita măsură? Chair daca am ieșit cu tipi care aratau ok, nu a contat pana la urma

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Personalitatea nu te-a atras?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

In legatura cu 3 băieți, imi placea si personalitatea lor, tipi faini. Degeaba, parca se chinuiau sa ma faca sa vorbesc si ma simțeam si eu prost ca stric tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i aia prima intalnire?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am împiedicat, aproape să cad pe trepte, aveam atât de multe emoții, explodam, eram pierdută în spațiu.

| LanaDelRayFan a răspuns:

L-am scuipat putin in timp ce vorbeam, cand voiam sa împing scaunul la loc, era sa cad peste scaunlaughing)) era sa cad pe scări, nu aveam forță sa împing ușa localului. emoțiile astea. m-am simtit ca ultimul omlaughing)

| Bozgi200 a răspuns:

Sa te copleșească emoțiile și să te bâlbâi...

| Patronu1 a răspuns:

Pe primul loc: m-am întâlnit cu Gheorghe Dincă, ma răpit, violat, omorât, aparent ii plac și băieții deci nu o sa ii fie asa nașpa la închisoare, pe locul doi: întâlnirea nici nu a existat. Fără gluma acum, cel mai nașpa a fost la prima întâlnire unde de emoții transpiram la greu deși eu nu am probleme de genu și nu puteam sa leg o propozitie fără sa ma încurc. Tinerețea, bat-o vina...

| johnbucuresti a răspuns:

Am baut ca prostul ceva visinata inainte sa prind curaj si ea s-a prins instantaneu de la 2 metri.

alta data tot asa la o prima intalnire am ajuns sa facem sex am ejaculat in primele 3 secunde de emotii

alta data la prima intalnire am ajuns sa facem sex si nu stiu ce se intampla dar nu mai puteam sa ejaculez de si simteam ca sunt aproape aproape sa o fac m-a tinut 4 ore fara sa pot ejacula
si statea tare teapana ca otelul indiferent ce ii facea fata

| marcelCelAgresiv a răspuns:

M-am besit... de mai multe ori