| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai nebunești fantezii pe care le aveti si vreti sa le puneti sau pus în practică?

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Ca fantezie. Hmm, sex în locuri mai diferite decât în dormitor. Ar fi și sex în trei. Odată cu două femei mff, odată cu încă un bărbat mmf. Femeia fiind partenera mea. Eu nu sunt bi, deci, doar strict actul în sine, pentru mulțumirea femeii. Dar fiind fantezie, cred că va rămâne așa.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să construiesc un OZN. Știu combustibilul, îmi mai trebuie motorul. E o fantezie, bineînțeles.
Oamenii cuminți, cuminte, cu-minte fac șuruburi și mașini, cultivă căpșuni. Oamenii nebuni, cu fantezie, visează să colonizeze planeta Marte. Eu fac parte dintre ei.

| Sofer a răspuns:

Sa fac sex pe balcon.

| SG1995 a răspuns:

Bisexual threesome. Să mă ft cu ambele sexe simultan.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treesome petting/oral cu fetița de 9/16 ani și mama ei. Să o învețe masa cum să facă sex, pe mine laughingNu imi doresc sa o pun in practică și nici nu am pus-o.
Sa fac sex pervers, orice e tabu chiar și femdom.

| Andreeagabriela16 a răspuns:

Sa fiu forțată de iubitul meu sa facem sex.

| Andreyuts92 a răspuns (pentru Andreeagabriela16):

Mmm daca ai fi iubita mea, ce ti as mai face