| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt fanteziile voastre sexuale? big grin La ce "visati"? happy

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Visez sa fiu legata de patlove struck sa vina doi barbati sexosi, bunoci si dotati sa ma mangaie usor, sa ma iubeasca, sa imi faca pielea gainii, sa pune frisca pe sfarcurile mele, sa mi le linga usor apoi sa le suga astfel incat tremur; x sa ma imbratiseze si la sfasit sa ma tortureze ca o printesa prizonieralove struck

| Hohenheim a răspuns (pentru elasexygagica):

Omg, de ce m-ai descris in raspunsul tau?
Anyway, I would do that!winking
Inca sunt virgin dar asta nu ma opreste in a avea fantezii. Pai eu as vrea sa fac sex cu doua gemene sexoase. love struck

| AndutzaAndu a răspuns:

Viseeez...să am o casă a mea la malul mării. laughing

| Jigsaw a răspuns:

2 sparti mai in sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tupeu si altii big grin