| SpecialGirl a întrebat:

Care sunt povestile voastre de dragoste?!

Răspuns Câştigător
| NoNamess a răspuns:

Ah... de unde sa incep. acum cateva luni ma plimbam pe hol (la scoala) un baiat a incercat sa-mi puna piedica. eu am trecut peste si i'am ridicat piceorul cu prceorul meu si atunci a cazut. toata lumea de pe hol s-a uitat la mine si la el. a inceput sa ma urasca. dar eu am inceput sal plac. de fiecare data cand treceam pe hol se uita la mine si eu la el si nustiam dc. l'am uitat su mi-am vazut de viata. dupa 2 luni cele mai bune 2 prietene ale mele au iesit cu el si cu cativa prieteni. dupa 2 zile am facut niste poze de grup ( el fiind cu 2 ani mai mare ). am facut rost de id'ul lui si intr'o zi ma salutat. am inceput sa vorbim lucuri banale. cum ar fi de cate ori am cazut cu bmxul... am inceput sa ne salutam la scoala. si el are cls sus si eu la subsol
si pe mess ma ruga sa stau cu el cand vine jos ( pentru ca p prt de'a mea il plke si nu-l lasa'n pace ). pe mess a inceput sa-mi dea :X si :* tpt timpul ( dar si prietena mea il place) (el nu o plke ) si vineri mi-a spus ca i-a promis unei fete ca este cu ea( desi nu o place ) si dupac ce se desparte de ea a zis ca o s fi cu mine. ( la scoala ma ia in brate :X. ma pupa. daca mi'e frig imi da geaca ui. si este foarte grijuliu.( ceea ce nu prea vezi la ineva mai mare cu 2 ani ca tine )
Ahh. gata, asta e povestea mea de dragoste.
:X

6 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Povestea mea de dragoste, e mai complicata laughingnu cred ca ai putea intelegetongue

| Niros19 a răspuns:

Totusi eu cred ca e o porcarie

| VictorSebastian a răspuns:

Am o colega de scoala pe nume Andreea.Ea e cea mai buna prietena a mea si o plac foarte mult.Si ea a aflat si cand is in clasa (la scoala) ma emotionez ca naiba...si dupa zic prostii plzzz ajutati-ma!

| stefania_4959 a răspuns:

Cam naspa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am cunoscut un baiat de mult timp am fost cu el iar dupa o zi am aflat ca s`a combinat cu mine doar ca sa se apropie de prietena mea, cand am aflat am zis ca nu-l iert dupa un an am dat iar de el sia cerut din nou scuze am zis sa-l iert na...adoua oara tot asa o facut dra cu alta prietena dea mea.acum eu il iubesc dar el isi bate joc de mine va rogg frumos da`timi un raspuns...o ideee.:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offffffff la ce poveste am eu trebuie sa csriu vreo 2 ani si abian am 12