| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata inca te place si dupa ce v-ati vazut la intalnire?

Voi fetelor cum procedati daca v-a placut tipul si cum procedati daca nu v-a placut? happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Zambesc cand te vad,au interes sa comunice cu tine, mai vrea sa vb cu tine, daca esti disperat s-a dus totul, fii ignorant dupa intalnire, iti da msj e ok, nu iti da asta e, nu te comporta ca un catelus, disperat

| Sofer a răspuns:

Eu nu am văzut niciun semn de placere din partea fetelor.

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Poate ai pretenti prea mari, vezi de alea urate, o vei iubi, te vei atasa de ea, o vei vedea cu alti ochii