| KindKid17 a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata ma place, dar face pe inaccesibila?(gaseste scuze cand sa o invit undeva)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca are unele semne de intrebare? Poate pentru ca se considera intr-un fel sau altul si ii este teama sa o faca? Poate pentru ca nu are nevoie de asta acum? Gandeste-te.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu psihologia inversa Nu da gres niciodata. daca fata vrea sa para inaccesibila si sa te umileasca ca un fraier retragete URGENT nu cade in capcana, nu fi catelusului ei. frate tu in acest moment o vei ignora TOTAL si vei aborda o alta fata, crede-ma frate o sa turbeze daca vede ca oferi atentie altei fete. fi BAD BOYS

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu te place. Singura soluţie e să îi dai pace. E jenant să insişti.

| KindKid17 explică:

Pff. Se pare ca n ati citit celelalte întrebări ale mele. De acum 4 5 ani intreb aici despre semnele ei. Nu vorbim doar prin mesaje.

| KindKid17 explică:

Ce așteptări aveai de la mine? Sunt curios

| EmanuelKant a răspuns:

Daca gaseste scuze sa nu iasa cu tine nu face pe inaccesibila, pur si simplu nu e interesata.

| KindKid17 explică (pentru EmanuelKant):

Total greșit. Da semne.

| EmanuelKant a răspuns (pentru KindKid17):

Si care sunt aceste semne?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru EmanuelKant):

Ehe frate habar nu ai ce manipulatoare sunt femeilewinking NICIODATA nu iti vor spune direct in fata doar ocolisuri ilogice si irationale

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mare dreptate ai scris man, asa e, adevarate actrite, manipulatoare emotional

| Maya768w a răspuns:

Pai semne ar fi : De fiecare data cand vorbesti cu ea sa inceapa sa isi schimbe starea. Sa se i-a de tine des(din gluma). Si cam astea ar fi