| soyax a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata te place? Cat mai multe posibil

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Se uita la tine și ar încerca să vorbească cu tine dar e rușine.
Pe online. Ai sa vezi ca mai da ea prima mesaj. Un semn bun ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 semne ca o fata te place
https://taineleseductiei.com/semne-ca-o-fata-te-place/

| Anonima163333 a răspuns:

Uite principalele semne pe care le face oricine cand place pe cineva sunt urmatoarele:
-se uita insistent la tine, tot timpul este cu ochii doar pe tine
-rade la glumele tale
-uneori poate sa fie mai timid si sa se rusineze in preajma ta
-i se dilata pupilele cand se uita la tine
-te atinge
-fii atent la limbajul corpului daca e mereu orientata spre tine si incearca sa iti imite pozitia e un semn ca e atras de tine
-zambeste cand te priveste
-se da in spectacol, vrea sa para mai interesant, vorbeste mai tare si se uita la reactia ta cand face o gluma, ca sa vada daca ti-a placut
-e gelos cand vorbesti de alti baieti\fete
Succes!