| MeMyself a întrebat:

>~Care sunt semnele ca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Fiecare baiat e diferit si toti se manifesta diferit cand plac o fata.
de obicei se comporta diferit cu fata respectiva decat cu restul fetelor, gen : ii zambeste mai des, ii face complimente, incearca si face in asa fel sa petreaca mult timp cu ea, o face sa rada... happy

5 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Ca soarele rasare in fiecare dimineata, cel mai evident semn posibil.

| Ioana2518 a răspuns:

Pai efectiv se da la tinelaughing... Adica se da la joaca, te baga in seama, iti ia apararea in fata unor persoane care fac o gluma pe seama ta in grupul tau de prietenii.deasteatongue

| Amelin a răspuns:

Cel mai important lucru este ca te techineaza si te enerveaza in totdeauna cand un baiat tachineaza o fata si o enerveaza e clar ca ii place de ea

| Whiskey_8940 a răspuns:

Intreaba-l...

| dragoshxtreme a răspuns:

Intra in discutii cu tine frecvent si se cam balbaie uneori