| doraz a întrebat:

Care sunt semnele fetelor dupa care va dati seama ca un baiat cu care nu va stiti decat din vedere va place? Presupunand ca baiatul este timid.
Sau cum reactionati voi baieti, daca sunteti mai timizi si va e oarecum sa intrati in vorba cu ea?

Răspuns Câştigător
| amoremioX a răspuns:

Hello, eu zic ca e destul de simplu sa-ti dai seama daca un baiat te place si ma refer la acea privire insistenta,sau un pic mai altfel decat te priveste oricine altcineva si plus ca tipul ala va incerca s te priveasac cat mai des si va fi foarte atent la toate gesturile tale, tot timpul cand il vei privi el va fi atenta la tinuta lui, se va aranja isi va aranja nodul de la cravata, isi va musca usor buzele cand va simtii ca il privesti bineinteles dandu-ti senzatia ca nu stia ca e privit, sau uneori se va uita la tine si isi va mangaia barbia (? e un fel de excitatie nervoasa a baietilor in timp ce se uita la cineva care-i place) Sper ca te-am ajutat,

1 răspuns:
| Blondtuzuuumk41 a răspuns:

Mi s-a imtamplat asta si eram timid happy... ezitam s-o privesc in ochii dar, daca prindem momentul oportun ma tineam dupa ea...Si-a dat seama ca o plac si am discutat laughing in final am ramas prieteni.big grin dupa ce ne-am cunoscut mai bine