| DonGiani a întrebat:

Care va mai simțiți singuri? Tare nașpa e.

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stii, depidne doar de tine sa nu mai fii singur!
Tot ce ai de facut este sa iesi din casa, si sa tariesti in lumea reala, unde iti faci prieteni reali si te distrezi la maxim.
Virtualul te duce la singuratate si depresii!

| Emma30555 a răspuns:

Te poți simiți singur sau plictisit și când ai oameni nepotriviți lângă tine. Dar daca te simți singur încearcă sa socializezi poate scapi de sentimentul asta. Toți avem momente când ne simțim singuri dar și momente când ne dam seama ca nu este asa

| DonGiani explică (pentru Emma30555):

Eu ma refer ca e rău fără iubita. Prieteni am.

| Emma30555 a răspuns (pentru DonGiani):

E bine ca ai prieteni. Sunt multe amintiri frumoase cu prietenii... O sa apara si o fata. Daca nu e ceea ce trebuie te simti la fel de singur

| RobertMoon a răspuns:

Așa mă simțeam și eu cândva până când mi-am găsit fata la care am visat, iar peste 2 ani ne-am despărțit, și am ajuns la concluzia că tot singur e mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit cã in groapã tot singur o sã ajungi. Poti avea pe oricine iti doresti, asa ca mai bine te obisnuiesti cu acest sentiment pânã incepe sã-ti placã, chiar dacã ai companie nu inseamna nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Poti avea pe oricine iti doresti, de sentimentul acesta nu scapi" Cum vine asta? Suna a depresie cronica omule, vezi ca nu e de glumit cu asa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde cum esti, daca esti mai introvertit nu ai treabã.
Cu ce te ajutã sã ai pe cineva? Un mare gol in portofel laughing
Poate Depinde de persoane, eu ador singurãtatea big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Cu ce te ajutã sã ai pe cineva? Un mare gol in portofel" Tu la ce te referi acum? La iubita? De pomenesti de bani.

| AliTheo18 a răspuns:

Hai sa ne simtim impreuna.

| danielaberegoihere a răspuns:

Eu nu prea ma simt singura...

| DonGiani explică (pentru danielaberegoihere):

Cum așa?

| danielaberegoihere a răspuns (pentru DonGiani):

Pai, am multi prieteni care ma sustin si sunt acum langa mine happy

| DonGiani explică (pentru danielaberegoihere):

Bravo, ma bucur pentru tine happy

| danielaberegoihere a răspuns (pentru DonGiani):

Ms