| celmaitarenume a întrebat:

Cat a durat cea mai lunga partida de sex? Dar cea mai scurtă?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ceea ce trebuie sa conteze este Atingerile, Bucuria de a fi cu celalalt, Satisfactia si mai ales Calitatea Senzatiilor si a Intensitatii Orgasmului ( care e o posibilitate, si NU o "obligatie".) si deci nicidecum durata, care, dupa ultimele studii, e cam 3-5-7-9-12-15 minute. depinde de mai multi factori variabili, incontrolabili.
Afectiune, sinceritate, maniere, igiena, preludiu, rabdare, astea sunt atuu-urile essentiale!

| alina2k18 a răspuns:

45mins - 3min

| Goete a răspuns:

Cu putina rabdare, sigur gasesti raspunsul in Cartea recordurilor, Guinnes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore vs 2 min

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Cea mai lunga a fost de Doar 2 ore, la tine ca fata?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

2 ore de sex? Erai în concediu sau când ați avut atât de mult timp liber? Că eu mă chinui să duc gunoiul de 2 săptămâni și nu am când.

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Pui botul la ce se zice pe aici?

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Nu prea, dar nu părea să mintă. Poate stă doar prost cu matematica.

| GouDidodino a răspuns:

2 ore fără pauză

| RoxRoxyyy a răspuns (pentru GouDidodino):

Da fara pauza pentru ca bause vin inainte xD

| GouDidodino a răspuns (pentru RoxRoxyyy):

Asa este

| Ely1234567 a răspuns:

1 ora cu întreruperi și o jumătate de ora

| RoxRoxyyy a răspuns:

2 ore jum-27 de minute

| Alexandrionelu a răspuns (pentru RoxRoxyyy):

Cred ca întrebarea se referea la 2 exemplare de homo sapiens. happy