| mankovskis a întrebat:

Cat a durat cea mai lunga partida de sex pe care ati avut o? a fost cu preludiu sau fara? Cat a durat preludiul?

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

30 de secunde

| RAY a răspuns:

Barbati se lauda cu orele iar femeile cu secundele cool

| Hammurabi a răspuns:

Trebuie clarificate anumite chestii din start. Când e mult mai lungă decât normal, e o partidă proastă (îți poate confirma orice fată/femeie cu experiență). Există o anumită categorie de băieți/bărbați care consideră că cu cât e mai lungă o partidă cu atât inseamnă că au fost mai "eficienți". Fetele/femeile îi numesc pe aceștia "maratoniști", adică cei care pompează aiurea și fără nici o noimă fără să înțeleagă ce vrea și ce-i place partenerei. Deci răspunsul la intrebarea ta poate fi că o partidă poate dura cât vrei tu (când ai experiență), dar care e rostul că nu durata e importantă? (excluzând situațiile în care durează mai puțin de 15 min. gen ejaculare precoce)

| Freya1 a răspuns (pentru Hammurabi):

Ai raspuns in locul meu.O partida care dureaza prea mult este deja plictisitoare si deranjanta si mai ales daca nu o faci bine doar asa chinuita sa dureze

| Holiday a răspuns (pentru Hammurabi):

Omul a zis "parida de sex", nu sex intre 2 persoane. Pentru 15 minute ale tale nici n-are rost sa te strangi 3-4 sau mai multe persoane sa faci sex.
Pe de alta parte, chiar si in doi, 15 minute cu tot cu preludiu tot e putin. E cam lipsa de imaginatie.
Pe de alta parte, in anumite circumstante, si 5 minute pot fi foarte multumitoare, depinde in special unde se petrece actiunea, dar nu asta e subiectul intrebarii...

| Hammurabi a răspuns (pentru Holiday):

Partidă de sex înseamnă orgie, swing sau ce?
Am îmbătrânit frate, scuze, o să-l rog pe mankovskis data viitoare să pună și un desen lângă întrebare, să nu mai pic în penibil.
Dacă a fost vorba de coțăială în cireadă, nu mă bag că aici n-am experiență. laughing

| Holiday a răspuns (pentru Hammurabi):

Era vorba de "cea mai lunga partida". Deci se iau toate in calcul. Ce legatura are varsta?!? Toti am fost tineri odata...