| mankovskis a întrebat:

Cat ați facut pauza cel mai mult de la sex? Credeti ca exista oameni care au fost abstinenti 10-15 ani?

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Poti sa traiesti toata viata fara sex, masturbarea face cam acelasi lucru (mai putin functia reproductiva).

| RAY a răspuns:

Eu am 28 de ani si nu simt nevoia asa puternic, mai mult la pubertate

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este posibil si asta mai ales cand imbatranesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mesajul dat de tine privat, este:
-------------------------------------
Distrus83
Astăzi, 7:40 pm
asd
Dacă ești prost, schimbă banda, nu claxona
--------------------------------------------

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Eu in locul tău, în loc să postez asta, îmi dădeam singur report pentru prostie. Deci, ca să nu acționezi ca o curv@, ca un politician, pune datele problemei complet, nu ce îți convine ție. Spune că te-ai atacat când ți-am dat "eronat" la un reply obiectiv eronat, fiindcă ești atât de inapt încât nu știi să faci diferența între două caracteristici, anume rezoluție și zoom și ai început să-mi cauți mie prin întrebări să vezi unde și cum m-ai putea "ataca" măi bine cu evaluările tale. Asta e un comportament de cârpă fără nici o valoare și lipsit de orice caracter sau respect pentru orice și oricine după mine, chiar și față de sine. Așa că îți repet, dacă ești prost, schimbă banda, nu claxona. Riști să te audă lumea. Ești penibil sub orice critică. Mai și semnalizezi...

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Exista oameni care au rezistat fara sex 30 de ani. Eu unul am ajuns abia la 5 ani si nu imi pare rau. Este un mod de viata. Eu am decis ca nu prea am nevoie. Asta nu inseamna ca nu o sa mai doresc sa practic acest,, sport", ci inseamna ca pe moment nu au acea dorinta.

| SG1995 a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Nici masturbare, nu de alta, dar e greu de definit absitenta, putem spune ca un virgin e "absintent" din moment ce se masturbeaza?

| Anonimaaaxgar a răspuns:

Eu cel mai mult am făcut pauză 9-10 luni