| jj7700 a întrebat:

Cat conteaza aspectul penisului?
In urma cu 5 ani mi-am facut circumcizie completa (extirpare preput si fren) si mi-a ramas semn unde m-au cusut dupa. Mai exact capul penisului, care acum e expus permanent, e rozaliu si la fel si pielea de la baza capului inca vreo 2 cm in jos spre zona pubiana, dar dupa se inchide brusc la culoare inspre culoarea pielii de pe restul corpului si face un contrast super vizibil. Nu stiu cum sa explic mai bine, e in doua nuante penisul cu granita dintre cele doua nuante un cerc la 2cm de capul pensiului, unde a fost facuta taierea imprejur. Am zis ca se mai omogenizeaza cu timpul, mai ales ca am fost la nudisti cateva veri, dar partea roz nu s-a inchis la culoare deloc.

In fine, cat de mult conteaza pentru fete ca arata asa? Pana acum n-am primit niciun comentariu negativ, dar toate fetele cu care am fost pana acum, cu exceptia unei turcoaice, se blocheaza un pic cand o vad si pare ca nu stiu cum sa o apuce. Una m-a inspectat bine la un moment dat si a trebuit sa ii tin o poveste lunga despre ce arata asa, a fost un pic jenant, dar fata mi-a zis ca e cool si ii place la final.

Fetelor, ati mai vazut baieti asa si credeti ca ar trebui sa anunt de la inceput dupa ce ne dezbracam ca sunt circumcis si sa explic aspectul sau ma stresez eu prea mult?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca le intereseaza prea mult aspectul? Conteaza igiena, mărimea si experienta deținătorului de penis.

2 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

E destul de normal pentru un organ cu circumcizie. În Europa nu e un lucru tocmai comun, însă pentru americani e un lucru obișnuit.
Dacă simți nevoia să explici, fă-o cu încredere și atât.

| Willis a răspuns:

Te stresezi tu prea mult. Nu contează că este bicoloră. Important este să fie tare, mare și să țină mult, mai citește și tu informații
.