| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa faci un avort?

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De la 100 lei in sus.

regis
| regis a răspuns:

O mica suma de bani, cateva ore de chin, cateva zile de inconfort.
Aaa, mai era ceva - o viata. O viata de om, fie el si nenascut inca.

| otypa a răspuns:

Nu stiu nu am facut asa ceva dar din cate am auzit cam 3milioane jumate

| oooooooo a răspuns:

Depinde unde il faci, la un cabinet particular este ceva mai scump (peste 100 euro), dar e mai sigur si se poarta mai frumos cu tine. Asta in Bucuresti, nu stiu de alte orase. Preturile variaza, asa ca cel mai bine este sa dai un telefon la o clinica de specialitate.

| afrodita17 a răspuns:

50 de ron consultatia|ecograful, 250 de ron avortul, plus alte cateva cheltuieli in caz de nu are dr.tot ce ii trebuie(in jur de 50 ), plus 70 de lei bacsisul ca sa fii sigura ca are grija de tine...plus o tona de lacrimi si pareri de rau...

| rita a răspuns:

Http://www.mariestopes.ro/

intra aici la tarife

Alte răspunsuri
| adelaadelina a răspuns:

Depinde de oras si de medic. din cate stiu eu pan la 100 lei. dar nu te sfatuiesc sa faci. presutune unele ricuri atat fizice cat si mentale. mai gandeste-te. unde incapi tu incape si coplilul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

400de mi lei vechi consultul care e obligatoriu si 900 mi lei vechi avortul depinde in ce luna esti daca esti in prima asa te costa de la a doua luna in sus e scump

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam 300 de euro cu totu am facut eu acum cateva zilewinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As dori si eu raspuns mai repede cant costa un avort la o luna jumate in craiova cineva pote sa ma ajute si pe mine happy sunt o persoana disperata sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Avor la o luna jumatate, din cate stiu...nu se face! Se face in jurul celei de-a treia luna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde unde il faci de la 1 mil la 6 mil