| yyo a întrebat:

Cat costa un bilet de tren Bucuresti - sibiu?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

De la 40 lei in sus... depide cu ce tren, la ce clasa sunt locurile, si daca sunt la cuseta sau nu...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O partida cu nasul intr-un vagon de dormit sau, chiar la toaleta, plus un oral la mecanic. La alta categorie nu gaseai sa intrebi(D&S).

P.S. Vezi ca-s 2 mecanici. Se schimba locomotiva la Brasov. Poate si nasii, nu se stie. Poate nimeresti si o nasa lesbiana. Ah, super calatorie!

| drhotzu a răspuns (pentru anonim_4396):

De la 40 lei in sus... depide cu ce tren, la ce clasa sunt locurile, si daca sunt la cuseta sau nu...

| AndyLavy a răspuns:

Intra pe www.infofer.ro scrii datele acolo si alegi ce fel de bilet si asa mai departe.