| Uka_1739 a întrebat:

Cat costa un prezervativ?

6 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

So dus prezervativu' durex., acum e durex spray rolling on the floor costa vreo 10 leiwinking

| Agentulx a răspuns:

Cam 9-10 lei e cam scump dar decat sa cumperi si scutece mai tarziu e bine laughing Bafta!

| Dakota a răspuns:

Pai am vazut acum o saptamana 7 lei o cutiuta. si am impresia cas vreo 6 acolo thinking depinde de calitate marimeblushing sper ca te am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca e mai sucmp 9-11 lei foloseste DUREX! 9 lei de la hypermarketuri si 11 lei la benzinarie.

| PicoliTha a răspuns:

Nu stiu! laughing

| alynho a răspuns:

1. 20 lei la bucata